O Firmie


Dziękujemy za zainteresowanie naszym przedsiębiorstwem. Za najwyższy cel stawiamy sobie, profesjonalną realizacje zamierzeń naszych Klientów, kierując się w naszej pracy dążeniem do nieustannego podnoszenia jakości
i nowoczesności działań.

Terenix Sp. z o.o., został powołany do życia aktem notarialnym z dnia 3 czerwca 1988 roku, posiadamy zatem wieloletnie doświadczenie jako Inwestor, Generalny Wykonawca i Podwykonawca. Nasza działalność w początkowym okresie koncentrowała się na realizacji kontraktów na usługi budowlane, w szczczególności na budowie obiektów o charakterze przemysłowym na potrzeby przedsiębiorstw farmaceutycznych. Dysponujemy również doświadczeniem w zakresie realizacji kontraktów opartych o wzorce FIDIC.

Wysokie kwalifikacje, entuzjazm i wszechstronność naszego zespołu, gwarantują przeprowadzenie wszystkich prac z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

W roku 1999 rozpoczęliśmy działalność w charakterze dewelopera na warszawskim rynku mieszkaniowym, koncentrując naszą aktywność na obszarze dzielnicy Warszawa-Białołęka. Podchodząc do nowego obszaru działalności, podjelliśmy mocne postanowienieprzenisienia najwyższych standardów jakości, jakie wypracowaliśmy w toku realizacji projektów przemysłowych i laboratoryjnych na grunt budownictwa mieszkaniowego. O słuszności podjętych wówczas decyzji, najlepiej przekonuje zadowolenie setek dotychczasowych klientów.

W dorobku naszego przedsiębiorstwa, znajdują się również domy jednorodzinne, budynki apartamentowe, domy pomocy społecznej, oraz obiekty konferencyjno-wypoczynkowe.

Na zakończenie pragniemy zapewnić Państwa, iz realizując Waszą Inwestycje, dołożymy wszelkich starań, zgodnie z najlepszymi tradycjami naszego przedsiębiorstwa, by stała się ona najlepszą ze wszystkich dotyczasowych.

Zarząd Terenix Sp. z o.o.

 

 

 

PLAN PODZIAŁU SPÓŁKI